| Przedmiot: | WI-V.747.5.15.2026.EB.i Gdańsk, 1 września 2026 r. OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 10 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks Postępowania Administracyjnego |
pobierz PDF ›
|
|
|---|---|---|---|
| Kategoria: | Komunikaty i ogłoszenia pozostałe pokaż z tej samej kategorii » | ||
| Tryb: | Inne pokaż z tego samego trybu » | ||
| Branża: | Administracja (urzędy, samorządy)pokaż z tej samej branży » | ||
| Data zamieszczenia: | 03/09/2026 | ||
| Termin ważności: | 10/09/2026 | ||
| Siedziba Organu Zlecającego (miasto): | Gdańsk pokaż z tego samego miasta » | ||
| województwo: | pomorskie pokaż z tego województwa » | ||
| Opis: | WI-V.747.5.15.2026.EB.i Gdańsk, 1 września 2026 r. OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 10 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks Postępowania Administracyjnego (Dz.U. z 2025 r. poz. 1691) oraz art. 7 ust. 1, ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji w zakresie sieci przesyłowych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1199), zwanej dalej u.i.s.p., Wojewoda Pomorski zawiadamia, że Energa Operator S.A., reprezentowana przez Panią Magdalenę Miotk, pismem nr 8190/4P/MMi/3181/2026 z dnia 28 sierpnia 2026 r., zmieniła zakres wniosku nr 8170/4P/MMi/1640/2026 z dnia 29 kwietnia 2026 r., o ustaleniu lokalizacji inwestycji towarzyszącej w zakresie sieci przesyłowej dla przedsięwzięcia pn.: Przebudowa linii WN 110 kV Gdańsk I - Rutki na działkach ewidencyjnych: w powiecie kartuskim: Gmina Żukowo: Obręb 0003 Borkowo: 157/4, 158/4, 159/16, 159/5, 160/2, 161/6, 162/11, 162/9, 163/2, 620, 65/3, 66/14, 66/3, 70/38, Obręb 0006 Leźno: 1248/1, 172/7, 176/18, 176/21, 197/10 , 197/30, 197/32, 197/9, 209/8, 210/10, 229/2, 230/2, 231/14, 231/3, 231/6, 232/16, 232/7, 233/1, 233/2, 234/4, 235, 244/9, 247/11, 247/12, 247/13, 247/6, 247/8, 247/9, 249/12, 249/13, 249/14, 249/2, 249/6, 249/9, 250, 254/15, 254/22, 254/23, 254/27, 254/28, 364, 367/4, 367/6, 369/26, 369/28, 369/29, 377/22, 377/21, 377/3, 381/1, 381/12, 381/2, 381/21, 381/7, 77/1, 77/9, 78/34, 78/35, 78/41, 78/44, 78/46, 78/9, 79/11, 79/14, 79/4, 79/5, 79/6, 80, 81/4, 81/5. Obręb 0013 Otomino: 100/12, 102, 103, 104/1, 104/3, 107/1, 107/2, 121/1, 121/2, 122, 123, 125, 126, 127/1, 127/11, 127/3, 129, 130/1, 130/3, 130/4, 131/6, 32/1, 32/2, 33/19, 33/20, 33/25, 33/26, 33/5, 33/9, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 43/5, 45/7, 46. Obręb 0020 Żukowo G.: 864/1, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871/1, 872/1, 873/1, 874/1, 875, 878/1, 879/1, 883, 891/4, 895/2, 896/4. Obręb 0021 Żukowo M.: 1191/1, 1191/3, 1192, 1193, 1195, 1205/18, 1205/8, 1212/3, 1667/4, 1669, 1670, 1672/1, 1672/2, 1672/3, 1673, 1765/2, 1765/8, 1765/9, 1773, 1191/6, 863, 895/1, 897/1, 898/3, 899/1, 901/4. Jednocześnie informuję, że ww. korekta wniosku dotyczy wyłączenia działki ewidencyjnej nr 369/26, obręb 0006 Leźno, gmina Żukow z zakresu wnioskowanych ograniczeń, o których mowa w art. 22 ust. 1 i 5 u.i.s.p. W związku z powyższym informuję strony postępowania, że mogą składać wnioski, uwagi lub zastrzeżenia dotyczące przedmiotowej sprawy, a przed wydaniem decyzji mogą się wypowiedzieć co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań. Wyżej wymienione dokumenty należy kierować do Wydziału Infrastruktury Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, 80-810 Gdańsk ul. Okopowa 21/27, a z aktami sprawy można się zapoznać w siedzibie urzędu, po telefonicznym uzgodnieniu terminu pod nr tel. 58 30-77-159. |
||