Wyszukiwarka komunikatów

W bazie dostępnych jest 45 komunikatów

Wybierz kategorię:

Wybierz tryb:

* aby wybrać kilka pozycji zaznacz je trzymając wciśnięty ctrl

pokaż komunikaty z ostatnich: dni

Komunikat

Przedmiot: OBWIESZCZENIE z dnia 3 września 2026 r. Stosownie do art. 12 ust. 1-2b, w związku z art. 12 ust. 4 pkt 2 i art. 15 ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2009 r. - o inwestycjach w zakresie terminalu regazy pobierz PDF › pdf
Kategoria: Komunikaty i ogłoszenia pozostałe pokaż z tej samej kategorii »
Tryb: Inne pokaż z tego samego trybu »
Branża: Administracja (urzędy, samorządy)pokaż z tej samej branży »
Data zamieszczenia: 03/09/2026
Termin ważności: 10/09/2026
Siedziba Organu Zlecającego (miasto): Rzeszów pokaż z tego samego miasta »
województwo: podkarpackie pokaż z tego województwa »
Opis: OBWIESZCZENIE
z dnia 3 września 2026 r.
Stosownie do art. 12 ust. 1-2b, w związku z art. 12 ust. 4 pkt 2 i art. 15 ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2009 r. - o inwestycjach w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 1222) oraz art. 10 1 i art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1691)
WOJEWODA PODKARPACKI
Z A W I A D A M I A
że na wniosek na wniosek z dnia 16.06.2026 r. (otrzymany 18.06.2026 r., uzupełniony przy pismach z dnia 9.07.2026 r. i z dnia 14.07.2026 r.) ORLEN S.A., ul. Chemików 7, 09-411 Płock, zostało wszczęte postępowanie administracyjne
znak: I-VI.7840.1.13.2026
w sprawie zmiany decyzji Wojewody Podkarpackiego nr 15/23, z dnia 22.06.2023 r., znak: I-VI.7840.1.6.2023, zatwierdzającej projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę inwestycji pn.: Budowa instalacji technologicznych, przesyłowych i obiektów pomocniczych niezbędnych do eksploatacji gazu z odwiertów Nowe Sioło 1 i Mielniki - 1 dla zadania inwestycyjnego pn. Zagospodarowanie odwiertów Nowe Sioło 1, Mielniki - 1, KGZ Lubaczów, w zakresie instalacji sprężania gazu na terenie OZG Nowe Sioło,
na działce położonej w woj. podkarpackim, powiecie lubaczowskim, jednostce ewid. 180902_5 Cieszanów obszar wiejski, obrębie ewid. 0007 Nowe Sioło, o numerze ewid. 1078/1 (PR1L/00030061/0)
* w nawiasie podano numer księgi wieczystej
Z aktami sprawy strony niniejszego postępowania mogą zapoznać się w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, pokój 361, w dniach pracy urzędu, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny przyjęcia (tel. 17 867 13 61 lub 17 867 13 52) i złożyć swoje wnioski i zastrzeżenia.
Jednocześnie informuję, że w trakcie prowadzonego postępowania, postanowieniem z dnia 21.07.2026 r., znak: I-VI.7840.1.13.2026, nałożono na inwestora obowiązek uzupełnienia dokumentów (projektu zagospodarowania terenu zamiennego i projektu architektoniczno-budowlanego zamiennego), z którego Inwestor wywiązał się w wyznaczonym terminie. Wszystkie dokumenty niezbędne do wydania decyzji w powyższej sprawie zostały skompletowane.