Wyszukiwarka komunikatów

W bazie dostępnych jest 47 komunikatów

Wybierz kategorię:

Wybierz tryb:

* aby wybrać kilka pozycji zaznacz je trzymając wciśnięty ctrl

pokaż komunikaty z ostatnich: dni

Komunikat

Przedmiot: Obwieszczenie pobierz PDF › pdf
Kategoria: Ogłoszenia upadłościowe i likwidacyjne pokaż z tej samej kategorii »
Tryb: Przetarg pokaż z tego samego trybu »
Branża: Sądy, Prokuratura i Więziennictwopokaż z tej samej branży »
Data zamieszczenia: 02/09/2026
Termin ważności: 09/09/2026
Siedziba Organu Zlecającego (miasto): Częstochowa pokaż z tego samego miasta »
województwo: śląskie pokaż z tego województwa »
Lokalizacja (miasto): Częstochowa pokaż z tego samego miasta »
województwo: śląskie pokaż z tego województwa »
Opis: Obwieszczenie
Syndyk masy upadłości ELSEN Spółki Akcyjnej w Częstochowie, KRS numer 0000330680, NIP numer 9491729613, adres ul. Koksowa 11, 42-202 Częstochowa ogłasza przetarg na sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa ELSEN S.A. w Częstochowie (sygn.. akt CZ1C/GUp/1/2022/) w skład której wchodzą:
a) Własność ruchomości w postaci infrastruktury sieciowej i przesyłowej energii elektrycznej zlokalizowanej na terenie dzielnicy Szopienice w Katowicach, których szczegółowy opis i położenie znajdują się w załącznikach warunków przetargu (załącznik numer 1, 2 i 3),
b) Prawa i obowiązki wynikające z umów dzierżawy nieruchomości i ruchomości zlokalizowanych na terenie dzielnicy Szopienice w Katowicach, opisanych w załączniku numer 4 warunków przetargu,
c) Prawa i obowiązki wynikające z umów o dystrybucję energii elektrycznej, które wymieniono w załączniku numer 5 warunków przetargu,
d) Prawa i obowiązki wynikające z umów związanych z prowadzoną działalnością (umowy kosztowe) opisanych w załączniku numer 6 warunków przetargu.
Oznacza się minimalną cenę nabycia majątku masy upadłości przeznaczonego do zbycia w ramach przetargu na kwotę 463.972,81 złotych (czterysta sześćdziesiąt trzy tysiące dziewięćset siedemdziesiąt dwa złote osiemdziesiąt jeden groszy) netto, to jest bez podatku VAT.
Ze stanem prawnym majątku masy upadłości przeznaczonym do zbycia, jego opisem wraz z operatem szacunkowym oraz z Warunkami Przetargu wraz z załącznikami będzie można zapoznać się - po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym terminu (korespondencja@elsen.pl) - w siedzibie upadłego przy ul. Koksowej 11 w Częstochowie.
Z treścią załączników można zapoznać się także w systemie Krajowy Rejestr Zadłużonych (po uzyskaniu dostępu do akt sprawy). Oferenci, którzy nie posiadają dostępu do akt sprawy w systemie Krajowy Rejestr Zadłużonych, mogą zapoznać się z treścią załączników w czytelni akt Sądu Rejonowego w Częstochowie (ul. Dąbrowskiego 23/35, 42-200 Częstochowa)
Oferty należy złożyć osobiście w biurze podawczym Sądu Rejonowego w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 23/35 w Częstochowie w terminie do dnia 17 września 2026 roku do godz. 15.00.
Oferty mogą być także składane za pomocą listów poleconych lub przesyłek kurierskich - z zastrzeżeniem, że za złożoną w terminie ofertę uważa się taką, która wpłynie do Sądu Rejonowego w Częstochowie, w podanym wyżej adresie w terminie, to jest do dnia 17 września 2026 roku do godz. 15.00.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 22 września 2026 roku o godz. 09.00 w siedzibie Sądu Rejonowego w Częstochowie ul. Dąbrowskiego 23/35 w Częstochowie, sala numer 31.