Wyszukiwarka komunikatów

W bazie dostępnych jest 47 komunikatów

Wybierz kategorię:

Wybierz tryb:

* aby wybrać kilka pozycji zaznacz je trzymając wciśnięty ctrl

pokaż komunikaty z ostatnich: dni

Komunikat

Przedmiot: WI-V.747.5.9.2026.AS.d Gdańsk, 31 sierpnia 2026 r. OBWIESZCZENIE Działając na podstawie art. 7 ust. 1, w związku z art. 3b ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych pobierz PDF › pdf
Kategoria: Komunikaty i ogłoszenia pozostałe pokaż z tej samej kategorii »
Tryb: Przetarg pokaż z tego samego trybu »
Branża: Administracja (urzędy, samorządy)pokaż z tej samej branży »
Data zamieszczenia: 02/09/2026
Termin ważności: 09/09/2026
Siedziba Organu Zlecającego (miasto): Gdańsk pokaż z tego samego miasta »
województwo: pomorskie pokaż z tego województwa »
Opis: WI-V.747.5.9.2026.AS.d Gdańsk, 31 sierpnia 2026 r.
OBWIESZCZENIE
Działając na podstawie art. 7 ust. 1, w związku z art. 3b ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych
inwestycji w zakresie sieci przesyłowych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1199), zwanej dalej u.i.s.p., oraz art. 10 ustawy z dnia 14 czerwca
1960 r. Kodeks Postępowania Administracyjnego (Dz.U. z 2025 r. poz. 1691),
Wojewoda Pomorski zawiadamia,
że zgodnie z art. 4 ust. 1, art. 5 ust. 1 u.i.s.p., na wniosek ENERGA-OPERATOR S.A., reprezentowanej przez Panią Agnieszkę Breska,
nr 8315/4P/ABr/1553/2026z dnia 21 kwietnia 2026 r., zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji
o ustaleniu lokalizacji inwestycji towarzyszącej dla przedsięwzięcia pn.: Przebudowa linii napowietrznej WN 110 kV relacji
Żarnowiec Bożepole, na terenie działek ewidencyjnych nr:
w powiecie puckim, Gmina Krokowa:
obręb 0020 Tyłowo: 246/1 (KW GD2W/00003655/1), 247/9 (KW GD2W/00003655/1), 263/5 (KW GD1W/00142206/8),
265/4 (KW GD2W/00008676/9), 267 (KW GD2W/00040331/5), 268 (KW GD2W/00003874/2), 285/6 (KW
GD2W/00028551/3), 286 (KW GD2W/00004643/1), 287 (KW GD2W/00003879/7), 288 (KW GD2W/00016995/0), 301/2
(KW GD2W/00054055/7), 317 (KW GD2W/00003619/7), 318 (KW GD2W/00004440/8), 319 (KW GD2W/00008249/7),
322/5 (KW GD1W/00142206/8), 375/5 (KW GD2W/00003655/1), 397 (KW GD2W/00003627/6), 398 (KW
GD2W/00003627/6), 694 (KW GD2W/00003627/6), 70/5 (KW GD2W/00052754/3),
w powiecie wejherowskim, Gmina Gniewino:
obręb 0003 Czymanowo: 144/5 (KW GD1W/00097576/1), 145/33 (KW GD1W/00048378/5), 146 (KW
GD1W/00099860/3), 147/7 (KW GD1W/00044903/7), 149/6 (KW GD1W/00044867/2), 152/12 (KW GD1W/00046053/7),
152/17 (KW GD1W/00039650/0), 152/20 (KW GD1W/00039650/0), 152/3 (KW GD1W/00089882/0), 156/9 (KW
GD1W/00082267/4), 245 (KW GD1W/00046534/3), 246 (KW GD1W/00046534/3), 262 (KW GD1W/00046534/3), 284
(KW GD1W/00046534/3),
obręb 0011 Rybno: 103/1 (KW GD1W/00072069/3), 108/1 (KW GD1W/00118445/8), 109/2 (KW GD1W/00034910/6),
11 (KW GD1W/00044263/8), 112/1 (KW GD1W/00072069/3), 112/2 (KW GD1W/00021003/1), 113/1 (KW
GD1W/00072069/3), 123/13 (KW GD1W/00145381/9), 280/21 (KW GD1W/00155358/2), 55 (KW GD1W/00005293/2),
74 (KW GD1W/00034910/6), 84 (KW GD1W/00030202/2), 85 (KW GD1W/00005293/2), 86/12 (KW GD1W/00027900/1),
86/17 (KW GD1W/00161192/5), 86/18 (KW GD1W/00062937/6), 91/10 (KW GD1W/00064054/6), 92/1 (KW
GD1W/00042545/5), 94 (KW GD1W/00034910/6), 95/4 (KW GD1W/00044290/6),
obręb 0014 Słuszewo: 114 (KW GD1W/00044289/6), 119/21 (KW GD1W/00043819/4), 122 (KW GD1W/00113334/2),
20/1 (KW GD1W/00002048/9), 20/2 (KW GD1W/00041887/7), 20/5 (KW GD1W/00002048/9), 22 (KW
GD1W/00032494/9), 23 (KW GD1W/00010611/6), 25 (KW GD1W/00002049/6), 56/10 (KW GD1W/00014763/4), 59
(KW GD1W/00053506/0), 60/5 (KW GD1W/00051646/9), 73/2 (KW GD1W/00011493/9), 74 (KW GD1W/00011493/9),
75 (KW GD1W/00054374/2), 81/2 (KW GD1W/00014763/4), 92/2 (KW GD1W/00100597/9),
w powiecie wejherowskim, Gmina Luzino:
obręb 0003 Kębłowo: 142/10 (KW GD1W/00153473/0), 142/8 (KW GD1W/00153473/0), 143 (KW GD1W/00003900/7),
144 (KW GD1W/00004212/4), 145 (KW GD1W/00003920/3), 146 (KW GD1W/00053463/6), 147/8 (KW
GD1W/00076032/3), 148 (KW GD1W/00003898/9), 149/16 (KW GD1W/00003898/9), 150/1 (KW GD1W/00014974/6),
150/2 (K345 Kębłowo), 151 (KW GD1W/00013675/3), 170 (KW GD1W/00070394/6), 173 (KW GD1W/00078420/4), 174
(KW GD1W/00049935/5), 177 (KW GD1W/00070394/6), 179 (KW GD1W/00049935/5), 180 (KW GD1W/00034427/3),
183 (K294 Kębłowo), 191 (KW GD1W/00082476/2), 198 (KW GD1W/00006952/7), 199 (K294 Kębłowo), 202 (KW
GD1W/00070394/6), 207 (KW GD1W/00006952/7), 208 (KW GD1W/00018379/3), 21/4 (KW GD1W/00003903/8), 210
(KW GD1W/00070394/6), 211 (KW GD1W/00069328/3), 219 (KW GD1W/00000400/1), 22 (KW GD1W/00003896/5), 23
(KW GD1W/00070394/6), 75/3 (KW GD1W/00107715/2), 75/4 (KW GD1W/00073986/4), 76 (KW GD1W/00095544/4),
77 (KW GD1W/00070394/6), 84 (KW GD1W/00070394/6),
obręb 0009 Zelewo: 100/1 (KW GD1W/00076274/1), 100/2 (KW GD1W/00076274/1), 113 (KW GD1W/00018283/3),
114 (KW GD1W/00072401/3), 115 (KW GD1W/00072105/8), 118 (KW GD1W/00015145/3), 119/1 (KW
GD1W/00096238/3), 119/2 (KW GD1W/00009808/4), 119/4 (KW GD1W/00094191/7), 130 (KW GD1W/00010967/6),
131 (K297C Zelewo), 135 (KW GD1W/00021749/2), 136 (KW GD1W/00021749/2), 137 (KW GD1W/00019837/9), 138/4
(KW GD1W/00019837/9), 139 (K297C Zelewo), 142 (KW GD1W/00072105/8), 145 (KW GD1W/00072105/8), 146
(KW GD1W/00118623/0), 147 (KW GD1W/00090134/2), 163 (KW GD1W/00072105/8), 164 (K 40 Zelewo), 167 (KW
GD1W/00111491/6), 178/3 (KW GD1W/00013633/7), 179 (KW GD1W/00009818/7), 180 (KW GD1W/00110131/8), 181
(KW GD1W/00128869/9), 182 (KW GD1W/00005185/2), 183 (KW GD1W/00005185/2), 184 (KW GD1W/00110128/4),
185 (KW GD1W/00110128/4), 186 (K40 Zelewo), 187 (KW GD1W/00013633/7), 188 (KW GD1W/00110151/4), 189
(KW GD1W/00013048/9), 190 (KW GD1W/00066365/3), 191 (KW GD1W/00072105/8), 192 (KW GD1W/00072105/8),
193 (KW GD1W/00072105/8), 194 (KW GD1W/00020121/7), 195/3 (KW GD1W/00103597/0), 195/4 (KW
GD1W/00020121/7), 196/2 (KW GD1W/00072105/8), 196/3 (KW GD1W/00015582/8), 196/4 (KW GD1W/00015582/8),
196/5 (KW GD1W/00020816/6), 196/7 (KW GD1W/00021554/8), 196/8 (KW GD1W/00065786/3), 196/9 (KW
GD1W/00072105/8), 281/4 (KW GD1W/00057784/0), 282/11 (KW GD1W/00009812/5), 283 (KW GD1W/00009810/1),
284/2 (KW GD1W/00107047/8), 285/37 (KW GD1W/00009813/2), 286/8 (KW GD1W/00023210/9), 91/4 (KW
GD1W/00009819/4), 99 (KW GD1W/00009819/4),
w powiecie wejherowskim, Gmina Łęczyce:
obręb 0001 Bożepole Małe: 10 (KW GD1W/00016834/7), 11/1 (KW GD1W/00023375/3), 11/2 (KW
GD1W/00016833/0), 13 (KW GD1W/00016822/0), 14 (KW GD1W/00016835/4), 15/6 (KW GD1W/00016835/4),
293/6 (KW GD1W/00105557/2), 293/7 (KW GD1W/00123147/7), 293/8 (KW GD1W/00113868/4), 293/9 (KW
GD1W/00016839/2), 64/16 (KW GD1W/00044525/3), 69 (KW GD1W/00082478/6), 8 (KW GD1W/00053221/8), 9 (KW
GD1W/00016832/3),
obręb 0002 Bożepole Wielkie: 100 (KW GD1W/00116815/9), 23/33 (KW GD1W/00081354/4), 23/34 (KW
GD1W/00081354/4), 23/35 (KW GD1W/00081354/4), 23/38 (KW GD1W/00081354/4), 26/1 (KW GD1W/00071092/6),
27 (KW GD1W/00137945/2), 55 (KW GD1W/00082478/6), 56 (KW GD1W/00016752/8), 58 (KW GD1W/00016751/1), 61
(KW GD1W/00089713/5), 64/30 (KW GD1W/00016669/9), 66/2 (KW GD1W/00016669/9), 66/9 (KW GD1W/00110178/9),
67/6 (KW GD1W/00089712/8), 82/35 (KW GD1W/00075979/6), 82/4 (KW GD1W/00038451/8),
obręb 0004 Chmieleniec: 184 (KW GD1W/00090188/5), 185 (KW GD1W/00090188/5), 186 (KW GD1W/00090188/5),
187 (KW GD1W/00090188/5), 188 (KW GD1W/00090188/5), 189 (KW GD1W/00109633/7), 190/5 (KW
GD1W/00064165/7), 190/6 (KW GD1W/00064165/7), 191 (KW GD1W/00109634/4), 219 (KW GD1W/00116816/6),
266 (KW GD1W/00017973/0), 267 (KW GD1W/00017973/0), 45 (KW GD1W/00052489/7), 63 (KW GD1W/00052489/7),
68/12 (KW GD1W/00054978/6), 68/5 (KW GD1W/00112529/9), 72 (KW GD1W/00052489/7), 73/8 (KW
GD1W/00043644/6), 77/1 (KW GD1W/00044292/0), 78/2 (KW GD1W/00090188/5), 79/21 (KW GD1W/00146381/6),
79/27 (KW GD1W/00057823/6), 79/28 (KW GD1W/00057823/6), 79/30 (KW GD1W/00057823/6),
obręb 0018 Strzebielino: 10 (KW GD1W/00026990/1), 103/1 (KW GD1W/00026990/1), 141/1 (KW GD1W/00057827/4),
141/10 (KW GD1W/00016671/6), 142 (KW GD1W/00016451/8), 143 (KW GD1W/00026990/1), 144/1 (KW
GD1W/00016441/5), 144/2 (KW GD1W/00016589/4), 145 (KW GD1W/00026990/1), 164 (KW GD1W/00016400/6), 167
(KW GD1W/00016670/9), 168/1 (KW GD1W/00016404/4), 169 (KW GD1W/00016442/2), 175 (KW GD1W/00016574/6),
29 (KW GD1W/00016304/3), 31/5 (KW GD1W/00016620/4), 33 (KW GD1W/00016620/4), 34 (KW GD1W/00016304/3),
37 (KW GD1W/00157393/3), 38 (KW GD1W/00157393/3), 39 (KW GD1W/00016662/0), 433 (KW GD1W/00016304/3),
695 (KW GD1W/00026990/1),
w powiecie wejherowskim, Gmina Wejherowo:
obręb 0007 Kniewo: 11 (KW GD1W/00044344/0), 12/8 (KW GD1W/00074050/1), 3 (KW GD1W/00078259/4), 35 (KW
GD1W/00067395/9), 36/3 (KW GD1W/00012337/5), 36/4 (KW GD1W/00100095/0), 37 (KW GD1W/00107477/1), 38
(KW GD1W/00002841/8), 4/10 (KW GD1W/00104936/6), 4/11 (KW GD1W/00139915/7), 4/12 (KW GD1W/00104936/6),
4/9 (KW GD1W/00046358/5), 41 (KW GD1W/00041671/0), 7 (KW GD1W/00080956/7), 9/1 (KW GD1W/00156962/6),
9/2 (KW GD1W/00014647/5),
obręb 0017 Zamostne: 13 (KW GD1W/00020607/8), 14 (K1 Zamostne), 15 (KW GD1W/00020607/8), 210 (K1 Zamostne),
35 (KW GD1W/00082474/8), 44 (KW GD1W/00117202/6), 6 (KW GD1W/00078451/0), 7 (KW GD1W/00020375/2).
W związku z powyższym informuję strony postępowania, że mogą składać wnioski, uwagi lub zastrzeżenia dotyczące przedmiotowej
sprawy, a przed wydaniem decyzji mogą się wypowiedzieć co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań. Wyżej
wymienione dokumenty należy kierować do Wydziału Infrastruktury Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, ul. Okopowa
21/27, 80-810 Gdańsk a z aktami sprawy można się zapoznać w siedzibie urzędu, po telefonicznym uzgodnieniu terminu pod
nr tel. 58 30-77-286.
Jednocześnie informuję, że w przypadku zbycia/przeniesienia własności lub prawa użytkowania wieczystego nieruchomości objętych
przedmiotowym wnioskiem, po doręczeniu niniejszego zawiadomienia, nabywca i zbywca zobowiązani są zgłosić Wojewodzie
Pomorskiemu dane nowego właściciela lub użytkownika wieczystego. Brak dokonania takiego zgłoszenia i prowadzenie postępowania
bez udziału nowego właściciela lub użytkownika wieczystego nie stanowi podstaw do wznowienia postępowania (art. 7 ust. 4 u.i.s.p.).